شماره : 1848
۹ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۸:۲۴

بازدید میدانی شهردار بهارستان از محلات، پروژه‌های عمرانی و گفتگو با مردم

شهردار بهارستان همچنین از مسیرهای ورودی شهر از سمت اتوبان جم به شیراز و پروژه‌های عمرانی در دست اجرا نیز بازدید کرد.؛

به گزارش وب سایت شهرداری بهارستان، صبح امروز شهردار و معاون شهرداری بهارستان ضمن بازدید از محلات و نقاط مختلف سطح شهر بهارستان دیدار چهره به چهره با شهروندان داشتند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفتند.

این بازدید و گفتگو با مردم به منظور تسریع در حل مشکلات انجام شد.

شهردار بهارستان همچنین از مسیرهای ورودی شهر از سمت اتوبان جم به شیراز و پروژه‌های عمرانی در دست اجرا نیز بازدید کرد.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1848 توسط reza r و در روز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴:۱۹
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1835
۹ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۸:۱۷

ا حضور فرمانده سپاه شهرستان جم؛؛

شهردار و اعضای شورای اسلامی و نیروهای بسیجی شهرداری بهارستان تجلیل شدند

در این مراسم از سوی فرمانده سپاه، فرمانده پایگاه بسیج و هیئت عزاداری باب الحوائج ابوالفضل العباس (ع) از شهردار و شورای اسلامی بهارستان بابت همکاری و تعامل و حمایت از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی قدردانی شد.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، در مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از سوی پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل (ع) شهر بهارستان از بسیجیان این شهر و نیروهای بسیجی شهرداری بهارستان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم فرمانده سپاه شهرستان جم، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان، مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه، فرمانده حوزه علی ابن ابیطالب جم و فرمانده گردان امام حسین (ع) حضور داشتند و در خصوص مسائل مختلف بسیج گفتگو و تبادل نظر شد.

در این مراسم از سوی فرمانده سپاه، فرمانده پایگاه بسیج و هیئت عزاداری باب الحوائج ابوالفضل العباس (ع) از شهردار و شورای اسلامی بهارستان بابت همکاری و تعامل و حمایت از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی قدردانی شد.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1835 توسط reza r و در روز سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷:۱۸
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1820
۶ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۷:۴۴

گزارش تصویری؛؛

عملیات شانه‌سازی خیابان عارف در حال اجرا است

شهرداری بهارستان در راستای تداوم سیاست‌های عمرانی و در جهت خدمت رسانی به شهروندان گرامی با هدف بهسازی معابر و بهبود عبور و مرور شهری، تمام توان خود را به کار گرفته است.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، در راستای افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای، تعریض شانه راه ورودی شهر بهارستان از سمت اتوبان جم به شیراز (خیابان عارف) در حال اجرا است.

شهرداری بهارستان در راستای تداوم سیاست‌های عمرانی و در جهت خدمت رسانی به شهروندان گرامی با هدف بهسازی معابر و بهبود عبور و مرور شهری، تمام توان خود را به کار گرفته است.

به دلیل فعالیت ماشین آلات، از شهروندان عزیز و رانندگان گرامی درخواست می‌شود با احتیاط از مسیر عبور کنند.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1820 توسط reza r و در روز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۴:۲۴
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1776
۳ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۸:۲۱

گزارش تصویری؛

نمایشگاه خوشنویسی جمعی از خوشنویسان شهرستان جم افتتاح شد

با حضور فرماندار شهرستان جم، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان، جمعی از مسئولان و مدیران ادارات و علاقه‌مندان و اساتید خوشنویسی، نمایشگاه خوشنویسی در دانشکده فنی و مهندسی افتتاح شد.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، عصر امروز با حضور فرماندار شهرستان جم، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان، جمعی از مسئولان و مدیران ادارات و علاقه‌مندان و اساتید خوشنویسی، نمایشگاه خوشنویسی در دانشکده فنی و مهندسی افتتاح شد.

این نمایشگاه که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان برگزار شده تا پنجم آذرماه و از ساعت ۱۶ الی ۲۰ فعالیت دارد و همشهریان گرامی می توانند با مراجعه به دانشکده فنی واقع در خیابان نخلستان، از آثار خوشنویسان بازدید کنند.

در این مراسم از خوشنویسان شهرستان و برگزیدگان مسابقه خوشنویسی نیز تجلیل شد.

عکاس: رضا رئیسی

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1776 توسط reza r و در روز چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۱:۱۶
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1764
۱ / ۹ / ۱۴۰۰ - ۹:۴۱

در نشست مدیران شهری بهارستان با سرپرست فرمانداری جم مطرح شد:؛

تزریق اعتبارات به بهارستان قطره چکانی است/ گلایه از کم کاری برخی ادارات شهرستان جم/ فقط برای ۵۰ درصد از دانش آموزان فضای آموزشی وجود دارد

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان با سرپرست جدید فرمانداری شهرستان جم دیدار کردند و در خصوص مسائل مختلف شهر گفتگو و تبادل نظر کردند.؛

به گزارش وب سایت شهرداری بهارستان، ظهر یکشنبه رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار بهارستان با سرپرست فرمانداری جم دیدار و در خصوص مسائل مختلف گفتگو کردند.

تزریق اعتبارات به بهارستان قطره چکانی است

حسین اعظمی در این نشست با تبریک انتصاب سرپرست جدید فرمانداری شهرستان، همدلی و تفاهم در بین اعضا شورا و مجموعه شهرداری بهارستان را از بارزترین محسنات مدیریت شهری بهارستان دانست و اظهار داشت: شهرداری بهارستان با تزریق اعتبارات قطره چکانی اما طی دو سال گذشته با مدیریت خوب توانسته پروژه های مهم و زیرساختی بزرگی به خصوص در حوزه راه به سرانجام برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان با اشاره به مشکلات ریز و درشت این شهر بیان کرد: بهارستان شهری نوپا است و برای ارائه خدمات گسترده تر و رفع مسائل این شهر نیازمند لزوم توجه و حمایت مسؤولان است.

لزوم تسریع در پرداخت عوارض آلایندگی

وی با اشاره به اینکه عوارض آلایندگی حق مردم است خاطرنشان کرد: تزریق عوارض آلایندگی بسیار برای رفع مسائل و مشکلات بهارستان راهگشا است و علی رغم قول های مسؤولان استانی هنوز شاهد تخصیص اعتبار نیستیم و انتظار داریم با پیگیری نماینده عالی دولت در شهرستان هر چه زودتر شاهد تزریق عوارض آلایندگی باشیم.

اعظمی با بیان اینکه در بهارستان بیش از ۲۰۰ کوچه خاکی است تصریح کرد: نیازمند توزیع قیر یارانه ای و نگاه ویژه فرماندار برای اختصاص اعتبار هستیم تا بتوانیم سرانه آسفالت را بالا ببریم، مردم به خصوص در فصل بارندگی به دلیل خاکی بودن کوچه ها دچار مشکل هستند و باید با حمایت مسؤولان شهرستانی و استانی موضوع آسفالت کوچه و معابر بهارستان به سرانجامی برسد و از این وضعیت فعلی خارج شود.

وی با بیان اینکه شهرداری بهارستان کمبود ماشین آلات دارد گفت: ماشین آلات راهداری و خدماتی نیاز اساسی هر شهرداری است و امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر یک دستگاه لودر خریداری و به ماشین آلات شهرداری اضافه شود و قطعا به زودی با افتتاح ساختمان آتش نشانی نیز باید ماشین های آتش نشانی نیز خریداری شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان به زمین های دولتی که در محدوده این شهر در اختیار اداره راه و شهرسازی قرار گرفته و موات نام دارد اشاره کرد و افزود: موضوع این اراضی پیگیری های مستمر و جدی ای از سوی مدیریت شهری بهارستان انجام شده و با پیگیری های مسؤولان و نماینده مجلس هر چه سریعتر باید تعیین تکلیف شود.

انتقاد رئیس شورا از کم کاری برخی ادارات شهرستان جم

وی با انتقاد از کوتاهی و کم کاری برخی ادارات شهرستان جم اظهار داشت: ادارات برق، مخابرات و آب نسبت به شهر بهارستان بی تفاوت بوده اند و مردم نیز گلایه های زیادی دارند.

اعظمی تاکید کرد: در خصوص جابجایی پایه های برق در مسیرها، وظیفه اداره برق است که نسبت به جابجایی اقدام کند اما متاسفانه وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند و سبب می شود مشکلات زیادی برای شهروندان به وجود بیاید و بعضا اجرای پروژه های شهرداری نیز زمانبر شود.

وی با بیان اینکه شبکه آب شهر بهارستان فرسوده است گفت: حدود ۴ سال است که مسؤولان آب و فاضلاب استان بوشهر نیز وعده داده اند که نوسازی شبکه آب بهارستان انجام شود اما فقط ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و کار را رها کرده اند.

حسین اعظمی با بیان اینکه مردم از وضعیت مخابرات بهارستان گلایه های زیادی دارند ابراز کرد: اجرای فیبرنوری باید در دستور کار قرار بگیرد و نوسازی ساختمان مخابرات شهر بهارستان نیز خواسته مردم است.

مبلمان شهری و فضای سبز از اولویت های مدیریت شهری است

شهردار بهارستان در این نشست با تبریک انتصاب دکتر احمد پور به عنوان سرپرست فرمانداری جم اظهار داشت: در حال حاضر پروژه های آتش نشانی، فاز اول شبکه آبیاری فضای سبز و دیوار حفاظتی محله علی صالحی در حال اجرا است.

حسین یاراحمدی افزود: مبلمان شهری و فضای سبز از اولویت های ما است اما سرانه عمومی آسفالت بهارستان نیز مناسب نیست و با تمام توان پیگیر جذب اعتبار و قیریارانه ای هستیم تا بتوانیم وضعیت کوچه و معابر را ساماندهی کنیم.

وی با بیان اینکه بهارستان شهری نوپا است بیان کرد: مشکلات و مسائل شهرهای نوپا بسیار زیاد است و اگر همکاری دستگاه های اجرایی نباشد خیلی از پروژه ها با کندی پیش می رود.

شهردار بهارستان با بیان اینکه اعتبار برای روشنایی و سکو چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان و تعویض کف پوش سالن شهدای این شهر مصوب شده گفت: از فرماندار می خواهیم در خصوص تزریق این اعتبار مجموعه مدیریت شهری بهارستان را همراهی کنند.

مسؤولان، بهارستان را ویژه ندیدند

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بهارستان در این نشست با بیان اینکه در کشورمان، روستایی که به شهر ارتقا می یابد را ویژه می بینند گفت: متاسفانه بهارستان ویژه دیده نشد و انتظار داشتیم واریزی ها افزایش یابد اما کمتر شد.

جلیل ادیب پور ادامه داد: شرایط کشور نیز بسیار مهم است که بهارستان در وضعیت اقتصادی بد دولت به شهر ارتقا یافت اما مردم از دولت آیت الله رئیسی انتظار دارند هر چه زودتر مسائل و مشکلات اقتصادی و معشیتی رفع شود و شهر بهارستان و مردمانش نیز با تزریق اعتباری مناسب شاهد گسترش خدمات باشیم.

وی با بیان اینکه شهر بهارستان نیروی انسانی توانمند بیشماری دارد گفت: در دولت آیت الله رئیسی این خواسته عمومی وجود دارد که افرادی که شایسته تر هستند به مسؤولیت برسند و در ادارات نیروهای توانمند بهارستانی میبینیم که حق شان ریاست و حتی بالاتر است.

ادیب پور با انتقاد از اداره مخابرات شهرستان جم تاکید کرد: به دلیل قطعی تلفن، یک ماه ۲۰۰ خانوار بهارستانی نمی توانند از اینترنت و تلفن استفاده کنند و مخابرات شهرستان باید در اسرع وقت نسبت به رفع قطعی ها اقدام کند که در بهارستان این اتفاق رخ نمی دهد.

آسفالت و روشنایی مسیر امامزاده شاه محمد در دستور کار قرار بگیرد

عضو شورای اسلامی شهر بهارستان نیز با بیان اینکه انتظارات از فرماندار بومی بالا خواهد بود گفت: مردم خواهان پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرها و روستاها هستند و با حضور فرماندار بومی و توانمند شهرستان جناب دکتر احمدپور این اتفاق رخ خواهد داد و شاهد رشد و پیشرفت خواهیم بود.

عباس بیننده با بیان اینکه مراسم جاماندگان اربعین حسینی در شهر بهارستان به یک مراسم محوری شهرستان جم تبدیل شده خاطرنشان کرد: سالیانه حضور هزاران نفر از مردم عاشق و عزادار حسینی در شهر بهارستان سبب شده این مراسم با شور خاصی برگزار شود.

وی ادامه داد: آسفالت و روشنایی مسیر امامزاده شاه محمد( پیرسرکمر) یک خواسته مردمی و هیئت های عزاداری شهر بهارستان است و نماینده مجلس نیز قول یک میلیارد تومان برای ساماندهی مسیر را داده که هنوز محقق نشده است.

بیننده با اشاره به وضعیت سرانه فضای سبز عنوان کرد: شهر بهارستان فقط دارای یک پارک محله است که با توجه به جمعیت به شاخص استاندارد فضای سبز نرسیده ایم و می طلبد پارک و بوستان هایی دیگری نیز در سطح شهر عملیات اجرایی آن ها آغاز شود.

فقط برای ۵۰ درصد از دانش آموزان فضای آموزشی وجود دارد

عضو شورای اسلامی شهر بهارستان با اشاره به مشکلات آموزشی در شهر بهارستان گفت: این شهر با داشتن بیش از هزار دانش آموز دختر و پسر اما فقط برای ۵۰ درصد از این جمعیت فضای آموزشی دارد که زیبنده نیست.

علی احمدی افزود: فضای آموزشی به خصوص برای دختران دبیرستان نداریم و اکثر دختران دانش آموز مجبورند به روستای بهرباغ و یا مرکز شهرستان برای ادامه تحصیل بروند و خیلی از مدارس نیز دو نوبتی اداره می شوند.

وی با بیان اینکه دو مدرسه میلاد و آسیه در شهر بهارستان در حال ساخت است افزود: با تکمیل این دو مدرسه برخی از کمبودهای فضای آموزشی رفع می شود که باید در تکمیل آن ها تسریع شود.

شهرستان جم نیاز به تحولات ساختاری دارد

عضو شورای اسلامی شهر بهارستان نیز در نشست با سرپرست فرمانداری شهرستان جم با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان در کنار فرماندار جدید خواهد بود اظهار داشت: از اعتماد استاندار بوشهر به نیروهای بومی شهرستان جم قدردانی می کنم و قطعا با همراهی و تعامل بسیار خوب شوراها با نماینده عالی دولت در شهرستان شاهد آبادی شهرها و روستاها خواهیم بود.

سیدجلال حق شناس افزود: شهرستان جم نیاز به تحولات ساختاری دارد و همه باید کمک کنند تا شاهد پیشرفت و رشد شهرستان جم باشیم و مردم نیز خدمات مطلوب تر و گسترده تری دریافت کنند.

مسؤولان با توجه به دغدغه های مردم برای رفع مشکلات شهرها و روستاها اقدام کنند

سرپرست فرمانداری شهرستان جم در این نشست با قدردانی از تلاش های شهردار و شورای اسلامی شهر بهارستان اظهار داشت: در دولت آیت الله رئیسی رفع مشکلات مردم و به خصوص اقشار ضعیف جامعه در دستور کار است و همه مسؤولان و مدیران ادارات باید تلاش کنند تا مشکلات و مسائل مردم در اسرع وقت رفع شود.

سید محمد احمدپور افزود: همه مدیران این دولت در شهرستان باید دارای چهار ویژگی کارآمدی، انقلابی بودن، پاکدستی و مردمی بودن باشند و فسادستیزی از ویژگی های مهم دولت آیت الله رئیسی است.

وی بیان کرد: شهرستان جم با مشکلات زیادی روبروست و همه مدیران دستگاه های اجرایی باید با تمام توان و شبانه روزی برای رفع مسائل و توجه به دغدغه های مردم گام بردارند.

احمدپور با بیان اینکه شهرداری بهارستان طی دو سال گذشته عملکرد مناسبی داشته است گفت: شهر نوپا بهارستان آینده خوبی دارد و مدیران شهری باید برنامه ریزی دقیقی برای آینده شهر داشته باشند و مسائلی که در این نشست نیز گفته شد پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1764 توسط reza r و در روز دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱:۱۵
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1756
۲۵ / ۸ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

گزارش تصویری؛

پیشرفت فیزیکی ۸۰درصدی پروژه دیوار حفاظتی محله علی صالحی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، عملیات اجرایی احداث دیوار حفاظتی محله علی صالحی شهر بهارستان با سرعت مطلوبی در حال اجرا است و این پروژه در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی همراه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، عملیات اجرایی احداث دیوار حفاظتی محله علی صالحی شهر بهارستان با سرعت مطلوبی در حال اجرا است و این پروژه در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی همراه است.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1756 توسط reza r و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱:۱۷
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1754
۲۵ / ۸ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴

گزارش تصویری؛

در راستای حفظ و نگهداری از فضای سبز؛ عملیات چمن زنی در بوستان امید در حال اجرا است

عملیات چمن زنی با هدف رشد بهتر و همچنین ایجاد بستر یکنواخت در فضای سبز و به منظور جلوگیری از رشد علف‌های هرز در حال انجام می‌باشد.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، در راستای حفظ و نگهداری از فضای سبز، عملیات چمن‌زنی در سطح بوستان امید شهر بهارستان در حال اجرا است.

عملیات چمن زنی با هدف رشد بهتر و همچنین ایجاد بستر یکنواخت در فضای سبز و به منظور جلوگیری از رشد علف‌های هرز در حال انجام می‌باشد.

هرس درختان در سطح شهر و چمن‌زنی به طور مستمر توسط نیروهای زحمتکش واحد فضای سبز شهرداری بهارستان انجام می‌شود.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1754 توسط reza r و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴:۰۹
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1752
۲۵ / ۸ / ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵

تصاویری از عملیات احداث ساختمان آتش نشانی شهر بهارستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، پروژه احداث اسکلت ساختمان آتش نشانی شهر بهارستان با سرعت مطلوبی در حال اجرا است و این پروژه در دو طبقه با اسکلت بتنی و زیربنای کل ۵۲۰ مترمربع به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، پروژه احداث اسکلت ساختمان آتش نشانی شهر بهارستان با سرعت مطلوبی در حال اجرا است و این پروژه در دو طبقه با اسکلت بتنی و زیربنای کل ۵۲۰ مترمربع به سرانجام خواهد رسید.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1752 توسط reza r و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵:۳۲
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1750
۲۵ / ۸ / ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

نخاله های ساختمانی در سطح شهر جمع آوری شدند+تصاویر

عملیات جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر بهارستان انجام شد.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، در راستای بهبود و پاکسازی محیط شهری، نخاله های ساختمانی در سطح شهر جمع آوری شد.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1750 توسط reza r و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵:۴۸
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1709
۲۵ / ۸ / ۱۴۰۰ - ۹:۱۸

با حضور استاندار بوشهر؛؛

سید محمد احمد پور به عنوان فرماندار جم معرفی شد+ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان جم با حضور استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان استان بوشهر در سالن شهید خاتمی شهر جم برگزار شد.؛

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، ظهر امروز با حضور استاندار بوشهر، معاونین و مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از مردم و فعالان سیاسی و اجتماعی، آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان جم برگزار شد.

در این مراسم که شهردار، معاون و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان نیز حضور داشتند، ضمن قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند محمد حسینی، برای سید محمد احمدپور فرماندار جدید شهرستان جم آرزوی موفقیت کردند.

عکاس: رضا رئیسی

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1709 توسط reza r و در روز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸:۳۲
© Copyright 2021 https://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر