شماره : 1410
۲۱ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۹:۳۰

در راستای ارتقاء کیفی و مفهومی سیمای شهر؛

فراخوان طراحی اِلمان میدان قلم شهر بهارستان

شهرداری بهارستان در راستای ارتقاء کیفی و مفهومی سیمای شهر، کلیه علاقمندان، هنرمندان و متخصصین از سراسر کشور در زمینه‌های معماری، شهرسازی، طراحی شهری و مجسمه سازی را به مشارکت فردی و یا گروهی در طراحی میدان قلم(جنب مدرسه انقلاب) دعوت می‌نماید.؛

شهرداری بهارستان در راستای ارتقاء کیفی و مفهومی سیمای شهر، کلیه علاقمندان، هنرمندان و متخصصین از سراسر کشور در زمینه‌های معماری، شهرسازی، طراحی شهری و مجسمه سازی را به مشارکت فردی و یا گروهی در طراحی میدان قلم(جنب مدرسه انقلاب) دعوت می‌نماید.

بایدهای طراحی: -خلاقیت و نوآوری در طراحی و همسان سازی با شرایط اقلیمی – طراحی اِلمان مناسب با حفظ هویت محلی و رعایت اصول اسلامی – لحاظ نمودن اصول ایستایی و امکان طراحی و اجرای سازه (تحقق پذیری) – نگاه متفاوت به هویت میدان و اصالت طرح و ایجاد همبستگی بصری با محیط پیرامون – لحاظ نمودن کیفیت نمای شب و نورپردازی مطلوب

 اصول طراحی: – طرح ارائه شده باید به صورت یک طرحمایه ( concept ) و در قالب طرح سه بعدی با مقیاس مناسب ارائه

گردد. ارائه روند طراحی و توضیحات در مورد طرحمایه ( concept ) ارائه آثار به صورت زیر می‌باشد: – تصاویر ارائه شده از طرح باید در زوایای مناسب و حداقل به تعداد ۵ عدد در قالب فایل jpg در روز و حداقل ۳ عدد در شب ارائه گردد.

آثار خود را در واتس آپ به شماره ۰۹۹۳۴۶۱۷۱۱۳ ارسال کنید. مهلت ارسال آثار تا اول مهرماه ۱۴۰۰ می‌باشد. طرح‌های ارائه شده باید ارتباط موضوعی و معنایی با نام میدان داشته باشد. شورا و شهرداری بهارستان برای طراح برگزیده جوایز نفیسی در نظر گرفته‌ است.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1410 توسط reza r و در روز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰:۴۹
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1404
۲۱ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۹:۲۵

در سفری یک روزه به بوشهر؛؛

پیگیری مسائل شهر توسط شهردار و شورای بهارستان در نشست با مدیران استانی

در نشست با دکتر درویشی؛ افزایش اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰، تخصیص اعتبارات سال جاری، در نشست با دکتر بردستانی؛ اختصاص ماشین آلات عمرانی و کمک مالی جهت تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی، در نشست با بهروزیان‌فر؛ تعویض کف پوش سالن شهدا، اختصاص تجهیزات ورزشی برای نصب در مکان‌های ورزشی، احداث رختکن، سکو و سرویس بهداشتی چمن مصنوعی بزرگ و حمایت از تیم‌های ورزشی شهر بهارستان از مهمترین مسائلی بود که در این نشست‌ها پیگیری شده است.؛

به گزارش وب سایت شهرداری، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان با حضور در بوشهر با برخی مدیران استانی دیدار کردند.

نشست با ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر و مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از برنامه‌های مدیران شهری بهارستان در سفر یک روزه به بوشهر بوده است.

در نشست با دکتر درویشی؛ افزایش اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰، تخصیص اعتبارات سال جاری، در نشست با دکتر بردستانی؛ اختصاص ماشین آلات عمرانی و کمک مالی جهت تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی، در نشست با بهروزیان‌فر؛ تعویض کف پوش سالن شهدا، اختصاص تجهیزات ورزشی برای نصب در مکان‌های ورزشی، احداث رختکن، سکو و سرویس بهداشتی چمن مصنوعی بزرگ و حمایت از تیم‌های ورزشی شهر بهارستان از مهمترین مسائلی بود که در این نشست‌ها پیگیری شده است.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1404 توسط reza r و در روز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵:۰۷
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1399
۲۱ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۹:۲۰

با حضور کارشناس طراح؛؛

بازدید شهردار و شورا از وضعیت پل خیابان نخلستان

با توجه به اهمیت تعریض پل و احداث میدان به روی این پل ، طرح مطالعاتی این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.؛

به گزارش وب سایت شهرداری، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهارستان به همراه کارشناس طراح، از وضعیت پل واقع در خیابان نخلستان بازدید کردند.

با توجه به اهمیت تعریض پل و احداث میدان به روی این پل ، طرح مطالعاتی این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.

پل ذکر شده سبب اتصال خیابان‌های عابدان، صالحان، فرزانگان، فرهیختگان، نخلستان و آزادگان می‌شود و تردد بالایی در این منطقه وجود دارد.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1399 توسط reza r و در روز یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۰:۵۴
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1396
۱۵ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸

باتفاق آرا؛؛

سید جلال حق شناس رئیس شورای اسلامی شهرستان جم شد

در مراسم تحلیف و انتخابا هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان جم، نماینده شورای اسلامی شهر بهارستان باتفاق ارا به عنوان رئیس انتخاب شد.؛

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، دقایقی قبل مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان جم برگزار شد.

در این نشست سید جلال حق شناس، نماینده شورای اسلامی شهر بهارستان با ۶ رای به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان جم انتخاب شد.

برای اولین بار است که یک بهارستانی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان جم انتخاب شده است.
ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1396 توسط reza r و در روز دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸:۰۲
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1382
۱۵ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۹:۱۷

شهردار بهارستان:؛

بهورزان به عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت کشور نقشی بسیار حیاتی را در سلامت ‌جامعه‌ به عهده دارند

شهردار بهارستان در آیین تجلیل از بهورزان پایگاه سلامت شهید فیروزی بهارستان گفت: بهورزان با کمترین هزینه و امکانات، و با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود، نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشگیری از بیماریها و صیانت از سلامت مردم دارند.؛

به گزارش وب سایت شهرداری، روز گذشته و به مناسبت روز بهورز، شهردار بهارستان به همراه اعضای شورای اسلامی و با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از بهورزان شاغل در پایگاه سلامت شهید فیروزی شهر بهارستان تجلیل کردند.

شهردار بهارستان در این آیین با تبریک روز بهروز و تقدیر از خدمات ارزشمند بهورزان، اظهار داشت: در طول دوران مقابله با همه گیری کووید۱۹ شاهد تلاش و مجاهدت شبانه روزی بهورزان بوده ایم و نقش بزرگی در پیشگیری و کنترل این ویروس ایفا کردند.

حسین یاراحمدی افزود: ارتباط تنگاتنگ بهورزان با مردم و ایثارگری آنها برای مبارزه با کرونا، فداکاری این قشر زحمتکش را نشان می دهد و بدون تردید سلامتی و تندرستی جامعه مدیون بهورزان عزیز است.

وی تاکید کرد: بهورزان به عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت کشور، و بعنوان نخستین محل دسترسی مردم، نقشی بسیار حیاتی را در سلامت ‌جامعه‌ به عهده دارند و بهورزان از موثرترین نیروها در ارتقای سلامت بوده و  فعالیت های آنها در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه نقشی حیاتی دارد.

شهردار بهارستان ادامه داد: به طوریکه با کمترین هزینه و امکانات، و با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود، نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشگیری از بیماریها و صیانت از سلامت مردم دارند.

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1382 توسط reza r و در روز دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷:۵۷
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1377
۱۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

کسب مقام دوم؛؛

افتخار آفرینی هنرمند بهارستانی در جشنواره ملی خوشنویسی «کوکب هدایت»

جشنواره ملی خوشنویسی «کوکب هدایت» با محوریت آموزه‌های اخلاقی در قرآن کریم در رشته‌های نستعلیق ، شکسته ی نستعلیق، نسخ و ثلث و نقاشیخط از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان خوزستان برگزار شد.؛
🔹
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، جشنواره ملی خوشنویسی «کوکب هدایت» با محوریت آموزه‌های اخلاقی در قرآن کریم در رشته‌های نستعلیق ، شکسته ی نستعلیق، نسخ و ثلث و نقاشیخط از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان خوزستان برگزار شد.

🔹داریوش تازش از هنرمندان مطرح استان بوشهر توانست در این جشنواره مقام دوم رشته شکسته ی نستعلیق را کسب کند . 🌺

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان این موفقیت و افتخار آفرینی هنرمند بهارستانی را به جناب تازش و جامعه هنری شهرستان جم تبریک می‌گوید.
ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1377 توسط reza r و در روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰:۰۵
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1374
۱۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷

برای بررسی مسائل حوزه آموزشی؛؛

بازدید شورا و شهردار از وضعیت مدارس شهر بهارستان

◽نایب رئیس و عضو شورای اسلامی و شهردار بهارستان امروز از مدارس شهر بهارستان بازدید کردند و در این بازدید ضمن دیدار با مدیران مدارس از نزدیک مشکلات و موضوعات مربوطه با حوزه آموزشی را بررسی کردند. ؛
◽نایب رئیس و عضو شورای اسلامی و شهردار بهارستان امروز از مدارس شهر بهارستان بازدید کردند و در این بازدید ضمن دیدار با مدیران مدارس از نزدیک مشکلات و موضوعات مربوطه با حوزه آموزشی را بررسی کردند.

◽شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان همیشه آمادگی همراهی و تعامل با مدیران مدارس را دارد و قرار شد بخشی از مشکلات مدرسه‌ها تا قبل از بازگشایی مدارس رفع شود.
ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1374 توسط reza r و در روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷:۰۷
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1371
۱۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

در نشست مدیران شهری بهارستان با مدیر اداره برق؛؛

رفع تاریکی معابر و اُفت ولتاژ پیگیری شد

در این نشست مدیران شهری بهارستان رفع تاریکی برخی معابر عمومی را پیگیری کردند که موضوع ایجاد روشنایی در اسرع وقت توسط اداره برق انجام خواهد شد. اُفت ولتاژ در مناطقی از شهر بهارستان مشهود است که این موضوع نیز توسط منتخبین مردم و شهردار بهارستان مورد پیگیری قرار گرفت.؛
◽به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، ظهر امروز نشست شورای اسلامی و شهردار بهارستان با مدیر اداره برق شهرستان جم برگزار شد. ◽

در این نشست مدیران شهری بهارستان رفع تاریکی برخی معابر عمومی را پیگیری کردند که موضوع ایجاد روشنایی در اسرع وقت توسط اداره برق انجام خواهد شد. ◽

اُفت ولتاژ در مناطقی از شهر بهارستان مشهود است که این موضوع نیز توسط منتخبین مردم و شهردار بهارستان مورد پیگیری قرار گرفت. ◽

رفع اُفت ولتاژ یکی از دغدغه‌های به حق شهروندان بهارستانی است که طی سال جاری خسارت‌هایی را به اموال مردم وارد کرده است.

◽طی یک ماه اخیر این دومین نشست مدیران شهری بهارستان با مدیر اداره برق شهرستان جم برای رفع مشکلات حوزه مرتبط با این اداره است و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان اهتمام جدی برای رفع مشکلات شهروندان دارند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1371 توسط reza r و در روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴:۰۰
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1368
۱۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

به منظور رفع مشکلات؛؛

بازدید میدانی شورا و شهردار از وضعیت شبکه‌ آب شهر بهارستان

امروز رئیس و اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار و با حضور مسئول آبفا حوزه شهر بهارستان از وضعیت شبکه آبرسانی این شهر و تاسیسات چاه آب شهرداری بازدید کردند. ؛
◽به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهارستان، امروز رئیس و اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار و با حضور مسئول آبفا حوزه شهر بهارستان از وضعیت شبکه آبرسانی این شهر و تاسیسات چاه آب شهرداری بازدید کردند.

◽با توجه به اینکه کیفیت و فشار آب در نقاط مختلف شهر از اهمیت بالایی برخوردار است موضوع رینگ آب در برخی محلات مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1368 توسط reza r و در روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸:۱۸
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1360
۱۳ / ۶ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

گزارش تصویری؛؛

بوستای زیبای امید شهر بهارستان

بوستان امید شهر بهارستان واقع در خیابان آزادی اولین پارک محله ای این شهر است که سال گذشته با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد، مساحت این بوستان 6هزار مترمربع و با اعتبار بالغ بر 2 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.؛
ثبت شده در سایت وبسایت شهرداری بهارستان طی شماره 1360 توسط reza r و در روز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳:۲۹
© Copyright 2021 http://baharestan-mun.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر